Prodej RD, 210 m² (2912 m²), Otročiněves

Otročiněves, okres Beroun

Cena na dotazProdáno

Prodej RD, 210 m² (2912 m²), Otročiněves

V zastoupení majitelů nabízíme k prodeji bývalý barokní statek se zahradou v obci Otročiněves v krásné krajině CHKO Křivoklátsko. Obytná budova s cihlovými klenutými stropy dýchá atmosférou své více než 200 leté historie. Dům s užitnou plochou 210 m² má novou střechu, je částečně zařízený a ihned obyvatelný, nicméně vhodný k další rekonstrukci. Velký uzavřený dvůr je tvořen několika hospodářskými budovami se zastavěnou plochou téměř 500 m² včetně průjezdné stodoly a téměř dokončené nové budovy rozlehlé dílny s montážní jámou. Zahrada má výměru 1.372 m² a protéká jí potůček s malým rybníkem, dále je zde skleník, zeleninové záhony a vzrostlé ovocné stromy. Na dvoře se nachází studna s užitkovou vodou. K domu je přiveden obecní vodovod a do domu je zaveden plyn. Dům je napojen na kanalizaci. Vytápění je zajištěno ústředním topením s kotlem na tuhá paliva.

Centrem přízemí je kuchyň s kachlovými kamny a velkým jižním oknem do dvora. Z kuchyně je vstup do prostorného skladu a spižírny. V patře se nachází dvě ložnice, obývací pokoj, koupelna, WC a dále velký pokoj dříve užívaný jako samostatná bytová jednotka s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s WC.

V obci je obecní úřad, samoobsluha se smíšeným zbožím, autobusová zastávka a dětské hřiště. Dojezdová vzdálenost do centra Berouna je 10 km a do centra Prahy 45 km. Okolí nemovitosti nabízí nádhernou přírodu s blízkými křivoklátskými lesy.

Nemovitost má velký potenciál jak pro účely vícegeneračního či komunitního bydlení, tak pro rozličné podnikatelské využití.

V případě zájmu o více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

cena
na dotaz

adresa
Otročiněves, okres Beroun

ID nabídky
J06987
Stav nabídky
Prodáno
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
210 m²
Plocha podlahová
193 m²
Počet pokojů
5 a více pokojů
Vybavení
Částečně
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha zastavěná
702 m²
Plocha pozemku
2912 m²
Garáž
Ne
Sklep
Ano
Podlaží
2
Počet podlaží budovy
2
Topení
Lokální tuhá paliva
Voda
Místní zdroj
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Možnost parkování
Ano
Třída e. náročnosti
D
E. náročnost
112 kWh/m²/rok

Další nabídky